Szkolenie psychoteraputyczne rozpoczęłam w 1999 r. w Laboratorium Psychoedukacji w nurcie psychodynamicznym. W tym też nurcie zdobyłam certyfikat psychoterapeutyczny w Polskim i Europejskim Towarzystwie Psychologicznym. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej doprowadziło mnie do decyzji podjęcia nowego wyzwania. W 2016 r. rozpoczęłam 3 – letnie szkolenie w nowym nurcie tj. w ISTDP – Intensywna Krótkoterminowa Terapia Psychodynamiczna pod patronatem Jona Fredericksona.

Mój wybór wynika z obserwacji tego czego oczekują obecnie ludzie szukający pomocy. Ludzie stali się bardziej świadomi, wymagający i dysponują zdecydowanie znacznie ograniczonym czasem. Terapeuta ISTDP pomaga pacjentowi budować jego siłę, oparcie i świadomość swojego ciała, pomaga rozpoznawać schematy działania, które prowadzą do jego cierpienia, pomaga dokonywać wolnych od wszelkich dotychczasowych ograniczeń wyborów.

Sesje terapeutyczne odbywają się co dwa tygodnie , trwają 1,5 godziny i wykorzystuje się nagrania video aby spotęgować efektywność terapii.